"> ');

Vandaag het Vrienden & Familie toernooi op het programma.
Ieder lid kon iemand meebrengen om samen 4 partijen te boulen.
Maar liefst 18 gasten mochten we verwelkomen. Een mooi resultaat.
Samen met de "ervaren" jeu de bouler die gedurende de dag wat uitleg gaf, werden de wedstrijden afgewerkt. Niet altijd met het beste resultaat, maar dat mocht de pret niet drukken.
Belangrijker was de onderlinge sfeer deze dag. En die was weer voortreffelijk.
De reacties van de gasten na afloop waren dan ook lovend.
En daar doen we het voor.
De uitslag van vandaag: Cees Verduin met Jan Schipperus werden 3e, Johan Bax met Gerard Raemakers werden 2e en de 1e plaats was voor Cas Joosen met Ad Musters.
Naast het toernooi met de gast-spelers werd er ook een ander toernooi gespeeld met de eigen leden die "gastloos" speelden.
De uitslag daarvan was: derde plaats voor Ad de Veth, tweede plaats voor Toon de Been en Edward Thiele was de beste.
Na afloop werden de wedstrijden nog eens besproken onder het genot van een drankje en een hapje. Met dank aan de catering van deze dag.
Al met al weer een geslaagd toernooi.
07-06-2026